Loon Op Zand

HappyKids

FC VVC - Club Informatie / Nieuws

Vrijwilliger van de maand OKTOBER

Aan het eind van vorig seizoen hebben wij aangekondigd dat met ingang van dit seizoen iedere maand door het Bestuur van FC VVC een vrijwilliger van de maand zal worden benoemd.

Deze vrijwilliger mag bij Bakkerij Jongeneel en door hen gesponsorde slagroomtaart ophalen.

Marc Heisterkamp Vrijwilliger van de maand OKTOBER

Vrijwilliger van de maand September is: Marc Heisterkamp

Wie kent hem niet, al 15 jaar actief in diverse rollen binnen de club, ons spin in het web, kritisch doch rechtvaardig, almanak van het reilen en zeilen binnen het amateurvoetbal, onze verenigingsmanager Marc Heisterkamp.

Vanaf het moment dat zijn oudste zoon Nick zijn eerste stappen op het voetbalveld zette is Marc een actieve vrijwilliger binnen FC VVC. Marc is leider, trainer, coördinator, hoofdjeugdopleiding en al wat niet meer geweest binnen onze club. De laatste jaren is Marc verenigingsmanager actief en in die rol heeft ieder lid van de club direct of indirect met Marc te maken, kleding, ballen, sleutels, codes en alle overige voetbal gerelateerde vragen komen via op zijn bureau.

Marc geniet van de taart.

SPONSORS SEIZOEN 2023 - 2024

Voetbalverslagen FC VVC 1 Zaterdag

FC VVC Jaarplanning 2023-2024

De Rustende Jager

FC VVC ONLINE WEBSHOP

FC VVC Betaalpas

HOOFDSPONSOR FC VVC 1 - 2 - U23 = Loon op Zand

Loon op Zand Sponsor FC VVC 1 en 2

ALGEMEEN JEUGDSPONSOR - Clean Trend b.v.

CleanTrend

BN CT Reklame

BN Nieuwsbrief

FC VVC - Kleine Moeite Groot Gebaar

INLOGGEN MIJN VVC

Mijn VVC Online Inloggen