Loon Op Zand

HappyKids

FC VVC - Club Informatie / Nieuws

Vrijwilliger van de maand APRIL

Vanuit de vereniging zijn als vrijwilliger(s) voor de maand April genomineerd: Ons Scheidsrechterskorps.

Onze scheidsrechterskorps is onmisbaar voor onze vereniging. Zonder deze mensen kunnen wij geen wedstrijden spelen. In weer en wind proberen deze helden de wedstrijden in goede banen te leiden. Onze vereniging groeit en groeit maar dus nog meer wedstrijden. We kunnen daarom nog echt mensen gebruiken die hun steentje willen bijdragen als scheidsrechter.Afgelopen zaterdag stond er voor hen een lekkere slagroomtaart klaar, deze taart was binnen het uur meester gemaakt.

Heren en Dames scheidsrechters, veel dank voor jullie bijdrage voor FC VVC!!

SPONSORS SEIZOEN 2023 - 2024

Voetbalverslagen FC VVC 1 Zaterdag

FC VVC Jaarplanning 2023-2024

De Rustende Jager

FC VVC ONLINE WEBSHOP

FC VVC Betaalpas

HOOFDSPONSOR FC VVC 1 - 2 - U23 = Loon op Zand

Loon op Zand Sponsor FC VVC 1 en 2

ALGEMEEN JEUGDSPONSOR - Clean Trend b.v.

CleanTrend

BN CT Reklame

BN Nieuwsbrief

FC VVC - Kleine Moeite Groot Gebaar

INLOGGEN MIJN VVC

Mijn VVC Online Inloggen